O mnie

Nazywam się Katarzyna Mróz. Jestem absolwentką Liceum Plastycznego w Rzeszowie oraz Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie. Obecnie mieszkam na Podkarpaciu w miejscowości Nisko.

 

Czym się zajmuję:

 

Sztuka tradycyjna

Maluję obrazy olejne oraz akrylowe, zajmuję się też akwarelą, rysunkiem (kredkami jak też w ołówku) oraz pastelami olejnymi. Główną tematyką moich prac są zwierzęta - zarówno te realne, obecne stale w moim życiu, a także fantastyczne. Ich piękno, światło, ruch - to elementy, które są motorem mojej twórczości. 

Moje obrazy można kupić lub złożyć zamówienie (na np. portret ze zdjęcia).

 

Grafika komputerowa

W 2021 roku kupiłam tablet graficzny i przeniosłam swoją sztukę również do digitalu. To było dla mnie zupełnie nowe, niezwykłe doświadczenie, dzięki któremu poznałam wielu fantastycznych ludzi i od  od 2022 współpracuję przy niewielkich projektach gier komputerowych.  Wciąż uczę się nowych rzeczy.

 

Hotel dla zwierząt

Zamiłowanie do zwierząt towarzyszyło mi od dziecka i poprowadziło mnie w kierunku wieloletniego wolontariatu w schroniskach dla zwierząt, co w 2008 roku zaowocowało powstaniem hotelu dla psów i kotów szukających domu. Zwierzęta po przejściach mają u mnie zapewnioną profesjonalną opiekę i w bezpiecznym miejscu oczekują na nowe domy.

 

Oprócz tego robię zdjęcia (na czym korzystają zwierzaki szukające domu), czytam książki i uwielbiam gry planszowe.

Jestem na Discordzie

nozomi222

Katarzyna Mróz

Sopocka 76a

37-400 Nisko

tel. 503683050
kasia@fantastycznapasja.pl